e ticaret

Web Sitesi Geliştirme ve Pazar Payı


Web siteniz, e-ticaretteki aynanızdır. Müşterileriniz ve sizin aranızda kuvvetli bağlar oluşturacak köprüler kuruyoruz. Devlerin rekabet ettiği bu dijital pazarda en büyük pay neden sizin olmasın? En karmaşık yazılım taleplerinizi bile titizlik ve kolaylıkla çözüme ulaştırıyoruz.olun.


E-Ticaret Yönetim Yazılımları


E-ticaret sipariş departmanı, üretim departmanları, depo, lojistik, muhasebe ve reklam departmanı gibi bütün iş birimleriyle senkronize çalışır. Akıllı e-ticaret yönetim yazılımları tüm süreçteki takibi kolaylaştırırken aynı zamanda hata oranını da en aza indirir. Şirketinizin veri tabanında depolanan verilerinizin güvenliğiyle, size sadece satışlarınızın nasıl arttığını izlemek kalır.

E-Ticaret Entegrasyon Yazılımlarımız


E-ticaret entegrasyonu, işletmenizin e-ticareti ile arka uç muhasebe ve envanter sisteminiz (ERP) arasındaki koordinasyondur. Bu, verilerinizin tek bir sistem yerine iki sisteme akmasını sağlar, yani verilerinizi iki kez girmeniz gerekmez. Güvenilir e-ticaret entegrasyon yazılımlarımız satış, pazarlama, yönetim ve diğer iş verilerini etkin bir şekilde yönetmek için bulut / web çözümlerine dayanmaktadır.


E-Ticaret Kullanıcı Arabirimi / UX Web ve Uygulama Tasarımı

Yenilikçi, özgün, sade ve şık tasarımlarla e-ticaret sitenizi güçlendirip yüksek satışlar elde etmek için çalışırken, en büyük önceliklerimizden biri de iyi performans gösteren kullanıcı deneyimidir. Çünkü e-ticaret faaliyetinin başarısı, şu faktörlere bağlıdır:


  • Sunulan ürün veya hizmetin kalitesi


  • Teklifi müşterilere sunan içeriğin kalitesi


  • Satışların yapılacağı elektronik platform - web sitesi ve / veya mobil uygulama - için tasarım kalitesi


Bu nedenle, UI / UX tasarım bölümünün hayati bir rol oynadığını görmek kolaydır. İyice düşünülmüş mantık ve geçişler, basit ve net mikro etkileşimler, sistemden hızlı geri bildirim, çekici ürün sunumu, kolay ödeme akışı ve diğer birçok ayrıntı ve özellik artan kârınızı doğrudan etkileyecektir. İşin uzmanı tasarımcılarımızın hedefi, e-ticaret sitenize girdiği anda kullanım kolaylığı ve güven verici sunumuyla sitenizden alışveriş yapmadan çıkmayacak müşteri portföyü oluşturmaktır.


E-Ticaret Analitiği Yazılımı


E-ticaret analitiği, var olan müşteriyi elde tutma oranını artıran ve sürdürülebilir şekilde büyümenize yardımcı olan en büyük kaynaktır. Verileri anlamaya, analiz etmeye ve bunlara göre hareket etmeyi sağlayan etkin dijital pazarlama çözümleri üretmek için hayati öneme sahiptir. Bu sayede internet mağazanızda neler olup bittiğini anlık olarak izleyebilirsiniz. KPI’larınız, gelir dökümünüz, ürünlerinizin performansı gibi tüm raporlar kullanıma hazırdır.


TEKLİF ALIN

Kabakoz Mah. 819 Sok. Karasu/Sakarya


+90 534 964 8954

info@ajansbak.com


facebook

AJANSBAK© 2023 Tüm hakkı saklıdır.

Designed By Bilgin Akyurt


Instagram Outline Logo
Flat Fill Twitter Icon
Simple Youtube Icon
brand-linkedin
brand-pinterest