Biz kimiz

Dijital dünyada markanızı daha yükseğe taşımak, rakipleriniz arasında parlamasını sağlamak ve sizi potansiyel müşterilerinizle buluşturmak için sektör tecrübelerimizle aldığımız yatırımı birleştirerek kadromuzu, hizmetlerimizi ve alanımızı genişlettik.

Global bakış açımızla, markanızın strateji, planlama ve uygulama aşamalarında size özel adımlar atarak dijital dünyada doğru konumlanmanızı hedefliyoruz. Hedef kitlenize ulaşmanın, kitlenizin tercihlerine uygun reklam göstermenin, müşterilerle doğru ilişki kurabilmenin ve yeniden pazarlama yapmanın önemini bilerek, hedeflerinize göre özelleştirilip geliştirilebilen pazarlama kanallarını veri analiziyle birleştiriyoruz.

Yeni nesil pazarlama anlayışı ve değişime her zaman adapte olabilen bir yapıyla hayal ettiğiniz başarının yolunu birlikte çiziyoruz. Web/Mobil Analiz ve Raporlama, App Store Optimizasyonu (ASO), Arama Motoru Reklamları (SEM), Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Medya Planlama, Web Site Geliştirme, Mobil Uygulama Geliştirme ve Growth Hacking Danışmanlığı hizmetlerimizle dijital platformlarda elde etmek istediğiniz başarıya yepyeni adımlar atıyoruz.

Misyonumuz

AJANSBAK, yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas alarak projelerinde etkin, hızlı, akılcı çözümler üreterek, ayrıca iletişim ve teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak firmanızın kurumsal kimliğine yakışır web siteleri, yazılım hizmeti ve bilişim hizmetleri sunar.


Sektör ihtiyaçlarını ve kaliteli iş anlayışını göz önüne alarak, web tasarım, web yazılım, özel yazılım geliştirme, hosting, e-ticaret ve interaktif çözümler alanında markanızı dijital dünyada kurumsal tecrübemizi fikirlerinizle birleştirip, zekice kurgulanmış projeler üretmeyi misyon edinmiştir.


Vizyonumuz

Vizyonumuz, hızla gelişen iş dünyasında özgün fikirlerini, üretkenliğini, pozitif bakış açısını ve işbirliğini ön planda tutarak, yerli ve yabancı sektörde yeni markalar yaratarak, internet dünyasında kalıcı yer edinmek.

Vizyonumuz, hızla gelişen iş dünyasında özgün fikirlerini, üretkenliğini, pozitif bakış açısını ve işbirliğini ön planda tutarak, yerli ve yabancı sektörde yeni markalar yaratarak, internet dünyasında kalıcı yer edinmek.

Markanızı

uçurmaya

hazır mısınız?Markanızın dijital dönüşüm çağında büyümesine yardımcı olmak için hayal gücümüzü ve teknolojiyi birleştiriyoruz.

Red Alert Sign

Künye


AJANSBAK

Rozetler 'Badges'

Award Badge Icon
Partnership

Bizi Takip Edin

facebook
Instagram Outline Logo
Flat Fill Twitter Icon
Simple Youtube Icon
brand-linkedin
brand-pinterest

AJANSBAK© 2024 Tüm hakkı saklıdır.