Google Ads, popüler bir çevrimiçi reklamcılık türü olan tıklama başına ödeme reklamcılığı olarak da bilinen PPC reklamcılığıdır. PPC reklamcılığında, işletmeniz bir ana bilgisayara (Google veya Amazon gibi) ilgili arama sonuçlarında veya ürün sayfalarında bir reklam göstermesi talimatını verir. Bir kullanıcı reklamınızı tıkladığında, işletmenizden uygun bir tıklama başına maliyet (TBM) ücreti alınır.

TEKLİF AL

Harcamaları kontrol altında tutmak için reklam platformları, işletmelerin tıklama başına maliyet, günlük harcama, haftalık harcama ve ömür boyu harcama dahil olmak üzere hemen hemen her şey için kampanya bütçeleri belirlemesine olanak tanır. Artık Google Ads olarak adlandırılan eski adıyla Google Ads'te reklam vermek, web siteniz için trafik elde etmenin en etkili yollarından biridir. Google en çok kullanılan arama motorudur ve firmanız için büyük bir fırsattır. Ads bünyesinde her sektör farklı kanallar gerektirir. Bu nedenle CERS olarak tüm fırsatlara değer verir ve müşterilerimize farklı senaryolar sunarız.Sadece reklamınız tıklama aldığında ödeme yaparsınız, bu Google Ads avantajları arasında en önemlisidir. Bu, onu reklam verenler için çok karlı bir kanal haline getirir. Ads'te iyi bir reklam stratejisi uygulamak için ulaşmak istediğimiz hedefleri tanımlamamız gerekir. Bu hedefler ölçülebilir ve ulaşılabilir olmalıdır, aksi takdirde kampanyaların optimizasyonu doğru yapılmayacaktır, bu performans göstergesidir.

Google Ads Reklam Türleri:


ARama Kampanyaları

Alışveriş Kampanyaları

Görüntülü Reklam Kampanyaları

YouTube Kampanyaları

Ads reklam stratejilerinin sonuçları, kampanyalarınızdan maksimum performans elde etmek için kalifiye profesyonellere sahip bir ajans tarafından yönetilmelidir. Her kanalın etkinliğini değerlendirmek için, anahtar kelime planlayıcı veya Analytics gibi Google ortamındaki araçlara güveniriz. Bu, kampanyaların sonuçları hakkında iyi bir görünürlüğe sahip olmamızı ve yeni kampanya fırsatlarını keşfetmemizi sağlar.

Web Sitenize Çok Hızlı Bir Şekilde Alakalı ve Kaliteli Trafik Getiriyoruz.Maliyetli hatalardan kaçınmak için, Google Ads reklamları konusunda uzman bir dijital pazarlama ajansıyla çalışmanız markanızın reklam kazancını arttıracaktır. Google İş Ortağı Ajansı olarak, hemen hemen her sektörde başarılı Google Ads kampanyaları yürütüyoruz.


Tek bir platformda farklı kanallarda görünürlüğünüzü artırıyoruz. Dönüşümleri artırıyor ve her kampanyanın sonuçlarını belirli bir şekilde takip ediyoruz. Markanızı henüz tanımayan yeni kullanıcılara ulaştırıyoruz. İyi bir anahtar kelime seçimi sayesinde belirli kullanıcı nişlerine ulaşma imkânı sunuyoruz.


Google Ads'te reklam vermek için minimum bir yatırıma sahip olmak gerekli değildir. Ama elbette daha büyük bir yatırım, platformun kendisinde daha fazla kanal açmamıza yardımcı olacaktır.


Yatırımları farklı şekillerde sınırlayabilir ve azaltabiliriz. Başlangıçta teklifler, her tıklama için ödediğimiz maliyeti işaretler, ancak kampanya başına bütçeleri de yönetebilir ve hatta hesabı belirli bir tutarı aşmayacak şekilde sınırlayabiliriz.Sonuç Alabilen Resmi Google Ads Ajansı ile Çalışın
Potansiyel müşteriler her gün hizmetlerinizi ve ürünlerinizi arıyor. Bu nedenle doğru mesajlaşma ve açılış sayfasıyla doğru anahtar kelimelerde görünmüyorsanız, satış kaçırıyorsunuz demektir.


AJANSBAK Google Ads İş Ortağı olarak büyüme için kampanyaları nasıl oluşturup optimize edeceğimizi iyi biliyoruz.


Başlamadan önce, şirketiniz ve ürünleriniz hakkında kapsamlı bir anlayış elde etmek ücretli kampanyalarınıza göz atarak, onları iyileştirebileceğimiz yolları belirler ve yararlanmıyor olabileceğiniz uzun kuyruklu anahtar kelime fırsatlarını buluruz.


Diğer bazı ajanslar her müşteri için aynı stratejileri uygularken, Google Ads ajansımız özel stratejilerin çok daha etkili olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle stratejimizi benzersiz hedeflerinize, hedef müşterilerinize ve ürün tekliflerinize dayandırıyoruz. Ayrıca, kampanyalarınızın yalnızca markanızla ilgilenecek tüketicileri hedeflediğinden emin olmak için ayrıntılı demografik hedefleme kullanıyoruz.


Kampanyalarınızı oluştururken ilk işimiz, reklam grupları, yeniden hedefleme listeleri, ürün beslemeleri, anahtar kelimeler ve negatif anahtar kelimeler ve daha fazlasıyla hesap yapınızı kurmaktır. Ardından, hedef kitlenizi ikna etmek için tasarlanmış reklamlar ve aynı zamanda dönüşüm sürecini takip etmelerini sağlayacak açılış sayfası oluştururuz.

iletişim

Ödeme Bilgilerimiz

Kredi Kartı ile Ödeme

facebook
Instagram Outline Logo
Flat Fill Twitter Icon
Simple Youtube Icon
brand-linkedin
brand-pinterest

AJANSBAK© 2023 Tüm hakkı saklıdır.

Designed By Bilgin Akyurt