Sosyal medya, günümüzde büyük ve küçük tüm işletme türleri için çevrimiçi pazarlama faaliyetlerinin hayati bir parçası haline geldi. Bununla beraber hizmetler sık sık değişiyor ve birçok işletmenin her değişime ayak uyduracak zamanı veya deneyimi yok.


Sosyal medya marka danışmanlarımız, dijitale dair güncellenen her şeyin işinize maksimum fayda getirmesini sağlamak için şirketinizi, sektörünü, rakiplerini ve hedef kitleyi araştırır. Sosyal medya kampanyalarını yönetme ve başkalarını başarılı olmaları için eğitme deneyimimizle size yardımcı olmaya hazırız.


Kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturduktan sonra, hedefimiz hızlı bir şekilde müşteri bulmaktır. Dijital pazarlamaya entegre bir yaklaşım kullanarak, içerik pazarlaması, seo, web tasarımı ve sosyal medyanın gücünü birleştirerek bu hedefe ulaşabiliyoruz.
Sosyal medya danışmanı, işinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Sosyal medya danışmanı potansiyel müşteriler bulmanızı, bağlantılar oluşturmanızı ve hatta satış yapmanızı sağlar. Satış personeli olmasalar da, sizin adınıza potansiyel müşterilerinizle sohbet ederken benzer çeşitli roller üstlenirler.Sosyal medya danışmanı size vakit kazandırır.


Doğru bir sosyal medya danışmanı yalnızca işinizi geliştirmenize, müşteri adayları oluşturmanıza, bağlantılar oluşturmanıza vb. yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda vaktinizi boşa çıkarır. Sosyal medya stratejinizi bir danışmana teslim etmek hayatınızı değiştirir.


Sosyal medya danışmanı, marka savunucunuzdur.


Bir PR ajansına fazladan para harcamadan ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi verdiğinizi hayal edin. Sosyal medya danışmanınız uzun vadeli ilişkiler, marka bilinirliği ve sürdürülebilir büyüme oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Çevrimiçi olarak "size dönüşürler" ve işinizi çok iyi bilirler, böylece ortaya çıkabilecek herhangi bir soruyu da yanıtlayabilirler.Sosyal medya danışmanı, rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olur.


Danışmanınız sürekli araştırma içinde olacağından, belirli hashtag'leri analiz edeceği, başkalarının sizinkine benzer ürün ve hizmetler hakkında söylediklerini göreceği ve insanların sosyal medyaya koymuş olabileceği soruları yanıtlayacağı için, rakiplerinizin de stratejilerini açıkça görebilirler. Bu sizi bir adım öne geçirecek avantajlar sağlayabilir.


Sosyal medya danışmanı her zaman çevrimiçidir.


Sosyal medya danışmanları ihtiyacınız olan her anda çevrimiçidir. Teknik olarak "mesai saatleri dışındalar" ancak bu, takipçilerinizin ilgisini çekecek bir şeyi keşfetmeyecekleri veya meraklı bir takipçinin bıraktığı soruyu yanıtlamayacakları anlamına gelmez. Hepsi onları harika bir sosyal medya danışmanı yapan şeyin bir parçası.Sosyal medya veri analizi ile markanıza en uygun hedef kitleyi ve bu kitlenin en popüler sosyal medya platformlarını tespit ediyoruz.


Hedef kitleye en uygun kitleyi elde etmek ve takipçileri elde tutmak için çeşitli faaliyetlerde bulunuyoruz.


Hedef kitleye yönelik hesapları ve gündemi takip ederek stratejiler geliştiriyor, potansiyel müşterilerinize daha kolay erişim sağlıyoruz.


Kurumsal kimliğinizi profesyonel ve kurumsal bir şekilde oluşturmak için sosyal medya hesaplarınızı baştan kuruyor veya ihtiyaçlarınız doğrultusunda düzenliyoruz.


Markanızın tanıtım veya kampanyalarının daha geniş kitlelere ulaşması için gerekli plan ve stratejileri yapıyoruz.


Bir plan içerisinde içeriklerinizi hazırlıyor ve etkileşimi en fazla olan gün ve saat aralıklarında paylaşımlarınızı yapıyoruz.


Sosyal medyada sizinle etkileşime giren müşterilerinizle birebir iletişim kuruyoruz.


Sosyal medyada tanınır hale gelerek marka değerinizi artırmak için çeşitli çekilişler ve kampanyalar planlayarak daha geniş bir kitleye erişim sağlıyoruz.


Sanal ortamlarda varlığınızı sürdürüyor ve tedarik zincirinde rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz.

Bulunduğunuz sosyal medya platformlarında reklam çalışmaları düzenliyoruz.


Sosyal medya faaliyetlerini haftalık ve aylık olarak düzenli analiz ediyor ve raporluyoruz, sonrasında buna göre strateji belirliyoruz.

Ödeme Bilgilerimiz

Kredi Kartı ile Ödeme

facebook
Instagram Outline Logo
Flat Fill Twitter Icon
Simple Youtube Icon
brand-linkedin
brand-pinterest

Designed By Bilgin Akyurt


AJANSBAK© 2023 Tüm hakkı saklıdır.